همسا | شبکه‌ی اجتماعی مسئله‌ها و ایده‌ها

اگر از وقتی که در شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانید، احساس بطالت می‌کنید، همسا انتخاب مناسبی برای شماست! همسا یک شبکه‌ی اجتماعی متفاوت است که کاربران آن مسئله‌ها و ایده‌های خود را به اشتراک می‌گذارند. شما با حضور در همسا می‌توانید:
موتور فکرتو روشن کن
۱ موتور فکرتان را روشن کنید
همسا پر است از هزاران مسئله و ایده‌ی نابی که اعضای همسا به اشتراک گذاشته‌اند. شما می‌توانید با خواندن مسئله‌های دیگران فکرتان را حسابی ماساژ دهید و مولد ایده‌های تازه باشید.
با حضور در دورهمیِ همسا فکرها و ایده‌های زیادی به ذهن شما خواهد رسید. این ایده‌های خام باید پخته و بارور شوند. برای این کار به اعضای همسا اعتماد کنید، آن‌ها کنارتان هستند تا هم ایده‌‌ی شما را ارزیابی کنند و هم کمک کنند تا چکش بخورد و شکل بگیرد.
۲ آرشیوی از فکرهای خوبی که به ذهن‌تان می‌رسد داشته باشید
تاریخ نشان داده است که اتفاقات بزرگ از نشانه‌های ساده به وجود آمده‌اند. از ماجرای سیب نیوتن تا اختراع برف‌پاک‌کن! اکثر اختراعات از مسئله‌های ساده‌ای که روزانه به ذهن خیلی‌ها می‌رسد، شکل گرفته‌اند. مسئله‌هایی که در یک لحظه‌ی عادی ظاهر شده و چند ثانیه بعد، آنچنان محو می‌شوند که هرگز یادمان نمی‌آید.کاربران همسا این مسئله‌ها و ایده‌های ساده را می‌نویسند. هم برای خودشان آرشیو می‌کنند و هم به اشتراک می‌گذارند تا دنیای بهتری بسازند.
آرشیوی از فکرهای خوب
راهکار مسئله‌هایتان
۳ راهکار مسئله‌هایتان را از خلاق‌ترین افراد بخواهید
مسئله‌هایتان را در همسا بنویسید و منتظر باشید تا کاربران خوش‌فکر همسا راه‌حل‌های خلاقانه پیش پای شما بگذارند.اگر هم جایی نمی‌خواهید شناخته شوید، می‌توانید به صورت ناشناس مسئله‌تان را مطرح کنید! مسئله‌هایی که بیرون از همسا شما را کلافه می‌کند و ناخودآگاه آن‌ها را فراموش‌ می‌کنید، در همسا حالتان را خوب می‌کند و منشاء تحول می‌شود! در همسا می‌توانید کسانی که مسئله‌های مشترک با شما دارند را بشناسید و از تجربه‌های آن‌ها استفاده کنید.
۴ دنیای خودتان را به همراه کاربران همسا خلق کنید
کاربران همسا آدم‌هایی هستند که به مسائل اطرافشان با دقت نگاه می‌کنند. به راه‌حل‌ها فکر می‌کنند، چارچوب می‌شکنند، خلاقیت می‌ورزند، ایده‌ می‌دهند و دنیایی جدید درست می‌کنند. اگر به چنین شبکه‌ای علاقه‌مند هستید، امتحانش ضرر و زحمتی ندارد.
دنیای خودتان را خلق کنید